Jump to content
Sign in to follow this  
nabeca

B

Recommended Posts

bencede buyuk ihtimalle portlanda gidecek. en azindan oradaki maclarda taraftari cok atesli ve maclari cok coskulu geciyor... takim genc ve dinamik...

bence hido kesinlikle orlandoda kalmayacak. cunku adamlar july1'i bile beklemeden VC i aldilar. demekki hidoyu coktan gozden cikardilar. ayrica bazilarinin dedigi gibi hidoya 4 yil 36 milyon verdikleri haberlerine inanmiyorum... neyse hido icin hayirlisi olsun..

keske fotoshopum olsaydida hidoya portland formasi giydirseydim..

quote:
Originally posted by BLUEHEART:

bencede buyuk ihtimalle portlanda gidecek. en azindan oradaki maclarda taraftari cok atesli ve maclari cok coskulu geciyor... takim genc ve dinamik...

bence hido kesinlikle orlandoda kalmayacak. cunku adamlar july1'i bile beklemeden VC i aldilar. demekki hidoyu coktan gozden cikardilar. ayrica bazilarinin dedigi gibi hidoya 4 yil 36 milyon verdikleri haberlerine inanmiyorum... neyse hido icin hayirlisi olsun..

keske fotoshopum olsaydida hidoya portland formasi giydirseydim..

Hay hay Blue, emrin olur.

Hidoya portland formasi giydirip imza toreni seklinde bir saka yapayim diyordum kac gundur ama useniyorum : ) eline saglik Vellassco, cok agresif olmus hido resimde : ) )

Bu arada hido ile alakali bir haber degil ama Ricky rubio timberwolves baskani ile konusacakmis gelecegi ile alakali, ama kendisine ispanya ve turkiyeden teklifler geldigini soylemis, dusunuyormus bunlari da... Turkiyeden muhtemelen ya efes ya fener teklif etmistir sanirim...

Ben usenmeyi birakip oturabilirsem yapayim bir iki tane, toplu bye deriz bunlara : )

Hadi bir an evvel belli olsun su imza isi de kurtulalim su belirsizlikten...

quote:
Originally posted by Vellassco:

Eger portlanda giderse (ki hepimizi mutlu edecek tek tak?m san?r?m) hidayetin'de kat?l?m?yla cok iyi bir tak?m olurlar..

Ellerindeki kadro yetenekli oyuncularla dolu. Tek eksikleri Greg Oden, eger bu cocuk lige gelirkenki beklentilerin 1/5 ini kars?layacak seviyeye gelirse,

Ben de Brandon Roy'u cok begeniyorum, wade nin yeni versiyonu bence.

Orlando'ya gelince, kesinlikle iyi bir kadroya sahip oldular, yani ilk 5 icin diyorum, fakat kadroda derinlik yok su an icin, veteran ve mle lerle kimleri alabilecekler gorecegiz, fakat orlando tarihinin en pahali kadrosu olustu, simdi basari olcusu de degisti, basari onlar icin yeniden finale gelmek olmali, dogu konferans finalinde kaybetmek vs basarisizlik olarak gorulecektir dolayisi ile, bu sartlanmisliklta bazi zorluklari getirir...

Ilk 5 harika duruyor, yedekten su an icin jj ve aldiklari anderson var, mp nin 3 numarada hidoyu kapatmaya calitigini dusunursek... Baska adam yok takimda, ve baskanlarinin dedigi butceye dayanarak 8 milyonla 3-4 yedek oyuncu nasil dolduracaklar ve bu 2nd unit ne kadar basarili etkili olabilecek gorecegiz...